POZNAJ NASZYCH TRENERÓW

Cześć, jestem Wojtek. Moja przygoda z tenisem rozpoczęła się w wieku 7 lat, kiedy tata zapisał mnie do szkółki tenisowej w warszawskim klubie tenisowym Mera. Od tej pory moja fascynacja tenisem rosła z każdym rokiem nauki i rywalizacji w ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych. Już w bardzo młodym wieku poczułem, że mam „smykałkę” do nauczania tego wyjątkowego sportu i w tym kierunku postanowiłem wykorzystać moje zawodnicze doświadczenie i zdobywać wiedzę na każdej możliwej tenisowej płaszczyźnie.

Osiągnąłem poziom, który umożliwił mi otrzymanie stypendium na uczelni w USA, gdzie reprezentowałem swój uniwersytet jako rakieta #1 w ogólnokrajowych rozgrywkach NCAA. Studia w Stanach i amerykańskie podejście do sportu dały mi szerszą perspektywę i pokazały kolejne opcje jakie otwiera tenis.

Po studiach wróciłem do Polski i pracowałem w Narodowym Centrum Sportu, gdzie byłem odpowiedzialny m.in. za komercjalizację Stadionu Narodowego w Warszawie. Kolejnym krokiem w mojej karierze było kierowanie tenisem amatorskim w Polsce, gdzie tuż po zorganizowaniu przez mnie Amatorskich Mistrzostw Polski na kortach Warszawianki ( na ok. 400 graczy w 11 kategoriach) objąłem stanowisko Dyrektora Sportowego w Polskim Związku Tenisowym, wygrywając konkurs Ministerstwa Sportu na to stanowisko. Jako Dyrektor Sportowy byłem odpowiedzialny za tenis wyczynowy w Polsce, co było wielkim wyzwaniem i wyróżnieniem. Kilka lat spędzonych w PZT było dla mnie bezcennym doświadczeniem, które pozwoliło mi poznać system tenisowy w Polsce od strony organizacyjnej, a także współpracować ze specjalistami z ITF czy Tennis Europe.

Cała tenisowa przygoda i zdobyte do tej pory doświadczenie doprowadziły mnie do otwarcia własnego klubu House of Tennis, z którego jestem bardzo dumny i gdzie mogę skupić się na swojej wielkiej pasji czyli nauczaniu i wprowadzaniu kolejnych osób w niesamowity tenisowy świat.

WOJTEK BATORSKI

HEAD COACH 

Mam na imię Bartek i mam 21 lat. W świecie tenisa działam już od dawna – kiedyś byłem zawodnikiem z czołówki Polski, a teraz dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem jako trener.

 

Swoją przygodę z tenisem zacząłem w wieku 4 lat, a prowadzenie zajęć rozpocząłem, gdy miałem 15 , więc mam za sobą już kilka lat intensywnej pracy w tym zawodzie.

Obecnie studiuję psychologię, co pomaga mi lepiej rozumieć moich podopiecznych i dostosowywać treningi do ich indywidualnych potrzeb.

Poza tenisem, moją wielką pasją jest muzyka – gram na gitarze i śpiewam, co sprawia, że moje życie jest pełne kreatywności.

 

W pracy trenera najbardziej cenię sobie kreatywne podejście do treningów i stosowanie ćwiczeń progresywnych, które pozwalają moim uczniom stale się rozwijać i osiągać coraz wyższe cele. Staram się łączyć profesjonalizm z luźnym podejściem, aby nasze wspólne treningi były nie tylko efektywne, ale także pełne pozytywnej energii.

Jeśli szukasz trenera, który nie tylko nauczy Cię techniki, ale również zainspiruje do osiągania coraz lepszych wyników, zapraszam na moje treningi! Razem możemy osiągnąć naprawdę wiele, a przy tym świetnie się bawić. Dołącz do mnie na korcie i przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć dzięki odpowiedniemu podejściu i zaangażowaniu!

BARTEK SKURATKO

TRENER 

Nazywam się Filip Tatera, przygodę z tenisem zacząłem w wieku 5 lat. Sport, a zwłaszcza tenis to moje całe życie. Jestem medalistą mistrzostw Polski. Wielokrotnie wygrywałem turnieje wysokiej rangi w Polsce. Doprowadziło mnie to do 8 miejsca w rankingu w naszym kraju. Wielokrotnie zajmowałem wysokie lokaty na arenie międzynarodowej.

 

Swoje zawodnicze doświadczenie przenoszę na pracę trenera. Od 2 lat jestem trenerem w House of Tennis. Prowadzę profesjonalne treningi tenisowe: indywidualne, grupowe zarówno dla dzieci jak i dorosłych, dla osób początkujących i zawodników. Każdemu staram się przekazać swoje wieloletnie doświadczenie. Celem moich treningów jest poszerzanie wiedzy oraz umiejętności tenisowych moich podopiecznych:)

 

Moim największym marzeniem w pracy trenera jest wychowanie zawodnika/zawodniczki na poziom międzynarodowy, aby mogli reprezentować House of Tennis na największych arenach sportowych świata. Zapraszam do współpracy:)

 

FILIP TATERA

TRENER 

Cześć, Jestem Igor, swoją tenisową przygodę zacząłem w wieku 6 lat. Jako zawodnik przeszedłem przez wszystkie kategorie wiekowe w turniejach rangi PZT, które wielokrotnie wygrywałem. Potem doświadczenie zbierałem również na turniejach międzynarodowych ITF, a od 2022 roku jestem trenerem House of Tennis.

 

Jestem studentem prawa, ale sport jest od zawsze moją największą pasją, którą staram się zarażać moich podopiecznych. Na zajęciach za mną panuje pozytywna atmosfera, przy której poprawisz zarówno swoje tenisowe umiejętności, jak i kondycję i koordynację. Prowadzę zajęcia indywidualne, dwójkowe i grupowe dla dorosłych i dla dzieci, a dzięki mojemu zawodniczemu doświadczeniu jestem w stanie przygotować zawodników na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszam do współpracy:)

IGOR DASZCZUK

TRENER 

Cześć jestem Piotrek. Mam 18 lat i jestem młodym trenerem z dużym doświadczeniem jako profesjonalny zawodnik. Byłem notowany nawet w rankingu ATP. Teraz gdy moja zawodowa kariera dobiegła końca postanowiłem skupić się na pracy trenera. Odnalezienie się w nowych warunkach nie sprawiło mi jednak problemu. Szybko przystosowałem się do nowych zadań. Chcąc podzielić się swoją wiedzą prowadzę teraz zajęcia grupowe z dorosłymi jak i z dziećmi oraz zajęcia indywidualne.

 

Tenis od najmłodszych lat jest moją pasją, której poświęciłem się całkowicie. Dzięki temu, że sam przeszedłem drogę zawodniczą - aż do profesjonalnej kariery, posiadam duże doświadczenie w pracy na korcie. Jestem w stanie przekazać wiele cennych porad zarówno technicznych, jak i mentalnych, które pozwolą na rozwój moich podopiecznych :) Zapraszam do współpracy!

PIOTR CZACZKOWSKI

TRENER 

WIERZYMY, ŻE JAKOŚĆ, PASJA, ZAANGAŻOWANIE I DOBRA ZABAWA TO PODSTAWA SUKCESU!

House of Tennis logo
House of Tennis rezerwacja kortów

ZAREZERWUJ KORT ONLINE

RECEPCJA/ REZERWACJA KORTÓW

+48 694-843-859

Dane kontaktowe:

 

House of Tennis Sp. z o.o.

Bartąg, ul.Sportowej Pasji 5

10-687 Olsztyn

 

e-mail: info@houseoftennis.pl

 

Dane do płatności:

61191010482205000110530001

 

Instagram House of Tennis
Facebook House of Tennis

Copyright © 2020 House of Tennis All rights reserved

BARTEK SKURATKO

PIOTR CZACZKOWSKI

IGOR

DASZCZUK

FILIP

TATERA

WOJTEK

BATORSKI

Rakiety tenisowe ikona
Linia podkreślająca nagłówek kadra trenerska w House of Tennis
Linia podkreślająca nagłówek kadra trenerska w House of Tennis

KADRA TRENERSKA HOUSE OF TENNIS

Wiedza, zaangażowanie, doświadczenie zawodnicze

NAUKA GRY W TENISA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE