JAK ZAPISAĆ SIĘ NA TURNIEJ - INSTRUKCJA

OPIS KATEGORII

ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ

Zapraszamy na kolejną edycję turnieju Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur - ogólnopolskiego amatorskiego turnieju tenisowego rozgrywanego w ramach programu Tenis Open Polska. Program TOP został stworzony przez Polski Związek Tenisowy z myślą o wszystkich tenisistach-amatorach. Jego celem jest scalenie całego ruchu tenisowego w Polsce, budowanie społeczności tenisa amatorskiego oraz zwiększenie liczby osób aktywnie uczestniczących we współzawodnictwie turniejowym.

 

Turniej OMWiM to idealna okazja do spędzenia aktywnego weekendu w sercu Warmii i Mazur. Piękno regionu oraz sportowa infrastruktura i organizacja na najwyższym poziomie gwarantują fantastycznie spędzony czas.

 

Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur zaplanowane są z oprawą godną profesjonalnych rozgrywek – cateringiem premium z restauracji Prosta38 w Olsztynie, pucharami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi i finansowymi dla zwycięzców. 

 

Zagramy w  kategoriach męskich – Open, Open Amator i 55+ oraz w kategoriach kobiecych – Open i Open Amator. Zaplanowaliśmy również rozgrywki deblowe - Open i Open Amator oraz miksty w kategorii Open Amator.

House of Tennis logo
House of Tennis rezerwacja kortów

ZAREZERWUJ KORT ONLINE

RECEPCJA/ REZERWACJA KORTÓW

+48 694-843-859

Dane kontaktowe:

 

House of Tennis Sp. z o.o.

Bartąg, ul.Sportowej Pasji 5

10-687 Olsztyn

 

e-mail: info@houseoftennis.pl

 

Dane do płatności:

61191010482205000110530001

 

Instagram House of Tennis
Facebook House of Tennis

Copyright © 2020 House of Tennis All rights reserved