ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ

15-17 września 2023 zapraszamy na Polski „US Open” czyli TOPszlem by Wilson – TOP Bartąg Open.

 

Po TOP Gdynia Open oraz TOP Stalowa Wola Open rozgrywanych na mączce oraz lipcowych zmaganiach na nawierzchni trawiastej podczas Topledonu w Michałówku przyszedł czas na kolejny turniej w ramach cyklu TOPszlem by Wilson – tym razem na nawierzchni hard. Wszystkich amatorów gry w tenisa zapraszamy na TOP Bartąg Open – turniej rangi 2 rozgrywany w ramach Tenis Open Polska PZT. Zagramy zarówno w kategoriach kobiecych jak i męskich. 

 

Program TOP został stworzony przez Polski Związek Tenisowy z myślą o wszystkich tenisistach-amatorach. Jego celem jest scalenie całego ruchu tenisowego w Polsce, budowanie społeczności tenisa amatorskiego oraz zwiększenie liczby osób aktywnie uczestniczących we współzawodnictwie turniejowym.

 

Jak przystało na "wielkoszlemowe" rozgrywki TOP Bartąg Open to turniej zaplanowany z profesjonalną oprawą, cateringiem premium z olsztyńskiej restauracji Prosta38 oraz atrakcyjnymi nagrodami finansowymi i rzeczowymi, a dodatkowo po sobotnich meczach zrelaksujemy się słuchając muzyki na żywo.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Wójt Gminy Stawiguda Michał Kontraktowicz.

House of Tennis logo
House of Tennis rezerwacja kortów

ZAREZERWUJ KORT ONLINE

RECEPCJA/ REZERWACJA KORTÓW

+48 694-843-859

Dane kontaktowe:

 

House of Tennis Sp. z o.o.

Bartąg, ul.Sportowej Pasji 5

10-687 Olsztyn

 

e-mail: info@houseoftennis.pl

 

Dane do płatności:

61191010482205000110530001

 

Instagram House of Tennis
Facebook House of Tennis

Copyright © 2020 House of Tennis All rights reserved

OPIS KATEGORII

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA TURNIEJ - INSTRUKCJA